موج
کدخبر : ۳۵۹۰۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359066

رئیس پلیس راهور استان قم جزئیات نحوه پرداخت عوارض آزادراه "قم-تهران" را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ غلامرضا صدفی اظهارداشت: خودروهایی که در آزادراه تردد دارند، بعد از دریافت پیامک پرداخت عوارض آزادراهی تا مدت 48 ساعت فرصت دارند که نسبت به پرداخت عوارض اقدام کنند.

وی اضافه کرد: چنانچه مالک وسیله نقلیه بعد از اتمام مدت 48 ساعت نسبت به پرداخت عوارض اقدامی انجام ندهد، اطلاعات خودرویی توسط شرکت سپندار برای اعمال قانون به سامانه اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی ارسال می شود که علاوه بر جریمه برای خودروهای سبک به مبلغ 40 هزارو 800 تومان و خودروهای سنگین مبلغ 91 هزار و 800 تومان، هزینه عوارضی نیز در سابقه پلاک خودرو منظور می شود.

رئیس پلیس راهور استان قم گفت: چنانچه راننده ای مدعی باشد که قبل از اتمام زمان 48 ساعت هزینه عوارضی را پرداخت و همزمان جریمه شده است، این افراد بایستی با شماره تلفن 63468531-021 تماس گرفته تا ادعای شان بررسی و در صورت اثبات و صحت ادعا، شرکت مذکور مکلف به پرداخت خواهد بود.

سرهنگ صدفی خاطرنشان کرد: کسانی که مدعی باشند اصلاً پیامکی دریافت نکرده و جریمه شده اند، بایستی به مرکز تعویض پلاک مراجعه و نسبت به ثبت شماره تلفن همراه جدید اقدام و یا از ثبت شماره تلفن خود مطمئن شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها