موج
کدخبر : ۳۵۹۰۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359029

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: اوقاف اصفهان در نظر دارد برای اولویت بندی نیات واقفان از نظریات کارشناسان سازمان بهزیستی استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با بیان بخش عمده‌ای از فعالیت‌های اداره اوقاف به افرادی که تحت پوشش بهزیستی قرار دارند، برمی‌گردد، ابراز داشت: در این راستا زمینه‌های همکاری زیادی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به آشنایی با نیازهای روز برای اولویت بندی نیات واقفان اشاره کرد و برای این امر می‌توان از نظریات کارشناسان بهزیستی نیز استفاده کرد.

وی با بیان اینکه شرایط فعلی کشور به گونه‌ای است همه  نهادها دچار فراز و نشیب و تنگنا هستند، ادامه داد: اما می‌توان با هم افزایی و تعامل مشکلات را به خوبی برطرف کرد.

این مقام مسئول گفت: واقفان نیات خوبی دارند اما چنانچه با نیازهای در اولویت آشنا شوند، می‌توانند با وقف مال خود تاثیرگذاری بهتری را داشته باشند.

حجت‌الاسلام بلک با بیان اینکه محیط هایی برای کارهای مرتبط با بهزیستی در استان اصفهان وقف شده است، ادامه داد: در این زمینه می‌توان پروژه های عمرانی را به صورت مشارکتی با بهزیستی در دستور کار قرار داد.

بانک اطلاعات جامع بیماران پروانه‌ای را نداریم

وی با بیان اینکه راه‌اندازی مراکز برای درمان بیماران خاص با همکاری بهزیستی و اوقاف امکان پذیر است، ابراز داشت: در این زمینه برای بیماران پروانه‌ای نامه‌ای را از دادستان اصفهان دریافت کردم که درخواست کمک برای بیماران پروانه‌ای داشتند اما طی سه ماه اخیر هنوز موفق به دریافت بانک اطلاعاتی از این بیماران نشدیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در مجموعه اوقاف می‌توان برای برخی از افراد نیازمند مسکن تامین کرد، اضافه کرد: البته در این زمینه ظرفیت زیادی را نداریم اما در نظر داریم از آنجه موجود است بهره برداری شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها