موج
کدخبر : ۳۵۸۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358761

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد؛

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: به طور میانگین روزانه بیش از 100 تن مرغ جهت توزیع در بازار به قیمت مصوب 20هزار و 400 تومان تحویل سازمان صمت می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جمال سجادی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد میزان تولید سالیانه گوشت مرغ در استان یزد 65هزار تن می باشد که به طور متوسط روزانه بیش از 170 تن مرغ، تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد.

سجای پور اعلام کرد: از ابتدای ماه آذر بر اساس اطلاعات سامانه بازارگاه، مرغداران استان یزد بین 60 تا 70 درصد تولیدات خود را با توجه به نهاده های دریافتی تحویل داده اند.

وی گفت: بر این مبنا به طور میانگین روزانه بیش از 100 تن مرغ جهت توزیع در بازار به قیمت مصوب 20هزار و 400 تومان تحویل سازمان صمت می گردد.

به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی یزد، سجادی پور با اشاره به اینکه ظرفیتهای خوبی در استان به لحاظ تولید گوشت مرغ ایجاد شده بطوریکه هم اکنون بیش از نیمی از گوشت مرغ تولیدی استان به استانهای دیگر صادر می شود افزود: در حال حاضر به صورت هفتگی لیست واحدهای مرغداری که تولیدات آنها به مرحله کشتار می رسد جهت انجام تعهدات براساس نهاده های دریافتی آنالیز شده تا با همکاری و همراهی مرغداران و تشکل های مربوطه مشکلی در خصوص بازار مرغ استان و افزایش قیمت مصوب به وجود نیاید .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها