موج
کدخبر : ۳۵۸۷۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358726

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت از احداث بیمارستان دوستدار کودک در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالمجید مرادی نسب مدیرعامل مجموعه خیرین سلامت گفت: مجمع خیرین سلامت در هرمزگان با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه سلامت موفق بوده چندین مراکز جامع سلامت را در شهرستان های بندرعباس، رودان و قشم و همچنین مراکز خانه بهداشت را در سطح استان احداث کند.

وی افزود: مهم‌ترین پروژه ای که هم اکنون در بندرعباس در حال احداث است، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دوستدار کودک است که برای ساخت این بیمارستان نیاز به مشارکت مردم داریم.

مرادی نسب تصریح کرد: ساخت هر مترمربع از این بیمارستان 5 میلیون تومان پیش بینی شده، لذا ما فروش معنوی را پیشنهاد دادیم و امیدواریم مردم نیکوکار، خیر و خیراندیش ما در سطح استان هرمزگان و تمام نقاط کشور اندوخته ای برای دنیا و آخرتشان ذخیره کنند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت عنوان کرد: خیرین عزیزی که تمایل دارند از طریق تسهیلات کمک کنند، ما این امکان را هم تا سقف 5 میلیون تومان وام قرض الحسنه از طریق بانک قرض الحسنه رسالت برایشان فراهم کردیم تا بتوانند دریافت و به حساب مجمع خیرین سلامت واریز کنند.

وی ادامه داد: بیمارستان دوستدار کودک دارای پنج طبقه، هر طبقه 1800 متر و در مجموع  9000 متر بنا، با گنجایش 120 تخت خواب است؛ این بیمارستان دارای بخش اورژانس، خون، سرطان، پپیوند مغز و استخوان، بخش عمومی، بستری، جراحی اطفال، دو اتاق عمل، آزمایشگاه، PICU و ICU است.

عبدالمجید مرادی نسب در پایان اظهار کرد: مجمع خیرین سلامت، مرکز نیکوکاری ایران، مرکز نیکوکاری باران و موسسه خیریه ساحل خلیج فارس از جمله مراکز نیکوکاری و خیریه هستند که در ساخت این بیمارستان با ما همراه هستند و مجمع خیرین سلامت به عنوان امین و نماینده ی شما پیگیر احداث این بیمارستان در بندرعباس است.

شماره کارت مرکز نیکوکاری ایران: 9020 1179 7211 5041

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها