موج
کدخبر : ۳۵۸۱۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358137

درخواست ویژه استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند با تأکید بر اینکه اگر مردم همه باهم و در کنار هم تلاش کنند می‌توان کرونا را شکست داد، گفت: از مردم عزیز خواهش می‌کنیم به شکل مجازی دورهمی شب یلدا را برگزار کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست ستاد استانی قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا اظهار داشت: تعداد بستری‌های کرونا در کرمانشاه از ۱۲۶۰ نفر به حدود ۳۰۰ نفر رسیده است. همچنین میانگین آمار مرگ‌ومیر روزانه از حدود ۱۵ نفر به ۸ نفر تقلیل یافته است و بیماران بخش آی سی یو هم کاهش چشمگیری داشته‌اند.

وی بهبود وضعیت کرونا در استان را ثمره همکاری مردم در طرح محدودیت و ممنوعیت‌های هدفمند دانست و گفت: حاصل این همکاری‌ها کاهش چشمگیر آمار مبتلایان، بستری‌ها و فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا بوده است که جای قدردانی بسیار دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: مجموعه‌هایی مانند علوم پزشکی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، صداوسیما و ... تلاشی شبانه‌روزی و مداوم برای کنترل این بیماری انجام می‌دهند که قدردان زحمات آن‌ها هستیم‌.

 مدیر ارشد استان در ادامه از طرح حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان یک برنامه موفق در کنترل کرونا یادکرد و گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک نماد و الگوی جهانی در عرصه مقاومت است و طرح ایشان هم می‌تواند تبدیل به یک الگو و نقشه راه برای کنترل بیماری کرونا شود.

وی در ادامه گفت: از مردم عزیز خواهش می‌کنیم در شب یلدا به خاطر حفظ سلامت عزیزانشان در خانه‌ها بمانند و به شکل مجاز دورهمی شب یلدا را برگزار کنند.

بازوند هشدار داد: اگر توصیه‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت نکنیم حتماً وارد یک پیک جدید کرونایی می‌شویم و دوباره ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها برقرار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها