موج
کدخبر : ۳۵۷۵۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357567

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 208 بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: یک هزار و هفت بیمار مشکوک به ویروس کرونا در استان طی شبانه روز اخیر تست کرونا دادند که از این تعداد نمونه گیری، تست کرونای 208 بیمار در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل مثبت اعلام شد.

وی اظهار کرد: از این تعداد بیمار کرونایی شناسایی شده 151بیمار با علائم بالنی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

این مقام مسئول افزود: همچنین در همین بازه زمانی تعداد 139 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

نجیمی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 27 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 14 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر یک هزار و 9 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 291 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها