موج
کدخبر : ۳۵۷۴۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357498

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد بیان کرد؛

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد در حاشیه تقدیر از برگزیدگان مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق استان یزد، گفت: ما در این سازمان های آب و برق سه مأموریت اصلی برعهده داریم که شامل مدیریت تأمین، مدیریت مصرف و حفاظت از منابع موجود است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدمهدی جوادیان زاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، در حاشیه تقدیر از برگزیدگان مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق استان یزد بر لزوم ارتقای فعالیت های رسانه ای در حوزه آب یزد تاکید کرد.  

وی در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق استان یزد، که به صورت مجازی برگزار گردید، اظهار کرد: حوزه آب و برق در استان یزد، یک حوزه مهم و پرچالش و خدمتی است که باید به مردم ارائه شود.

وی افزود: این مسئولیتی است که برعهده سازمان گذاشته شده و مهمترین بخشی است که نیاز به کمک دارد بنابراین رسانه های فعال در این حوزه می توانند در زمینه فرهنگ سازی و آموزش عمومی موثر باشند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، گفت: ما در این سازمان های آب و برق سه مأموریت اصلی برعهده داریم که شامل مدیریت تأمین، مدیرت مصرف و حفاظت از منابع موجود است.

وی با تاکید بر اینکه باید منابع آبی به بهترین شکل مدیریت شود، خاطرنشان کرد: مدیریت مصرف برعهده مصرف کننده است، بنابراین همه افراد باید با مصرف صحیح از منابع محدود حفاظت کنند. جوادیان زاده افزود: ما با همکاری رسانه ها به کامیابی می رسیم، امیدواریم با این تعامل ایجاد شده، مدیریت مصرف را نهادینه کنیم. وی در پایان گفت: امیدواریم روز به روزشاهد ارتقای فعالیت های رسانه ای در حوزه آب استان باشیم. گفتنی است در پایان این مراسم از برگزیدگان مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق استان یزد تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها