موج
کدخبر : ۳۵۷۳۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357318

فریدون همتی تاکید کرد؛

استاندار هرمزگان بر لزوم و ضرورت انتقال حساب شرکت‌های مستقر در استان و منطقه از تهران به بندرعباس تاکید کرد و گفت: حضور برخی مدیران و اعضای هیات مدیره های صنایع هرمزگان در خارج از محل طرح و در تهران است که باید تمامی هیات مدیره و مسوولان آن در منطقه محل فعالیت مستقر شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست بررسی مشکلات زیرساختی و زیست محیطی منطقه ویژه انرژی بر پارسیان اظهارداشت: یکی از چالش‌ها و مشکلاتی که پیشبرد امور صنایع را با کندی مواجه می کند حضور برخی مدیران و اعضای هیات مدیره های صنایع هرمزگان در خارج از محل طرح و در تهران است که باید تمامی هیات مدیره و مسوولان آن در منطقه محل فعالیت مستقر شوند.

وی در این نشست که با حضور احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بیان داشت: بر لزوم و ضرورت انتقال حساب شرکت‌های مستقر در استان و منطقه از تهران به بندرعباس تاکید کرد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: علاوه بر جمع شدن دفاتر تهران و حضور نیروها در آن شهر که هزینه های را بر دوش منطقه مترتب کرده باید حساب های بانکی نیز در اسرع وقت در بانک های استان و شهرستان منتقل شود.

این مورد مورد تصویب این نشست قرار گرفت و مسوول پیگیری مصوبات نیز تعیین شد.

در سفر امروز استاندار هرمزگان به شهرستان پارسیان چندین طرح عمرانی و کشاورزی به ارزش ۷۹۴ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح و بهره برداری از دبیرستان ۱۸ کلاسه فاطمیه پارسیان، پارک دولت شهر پارسیان، دیوار سنگی آبراه شهر دشتی، هشت هکتار گلخانه، مرحله نخست کانال هدایت سیل در شهر کوشکنار و رمپ فلزی شناور و ایستگاه آتش نشانی بندر شیو از جمله این طرح‌ها بود

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها