موج
کدخبر : ۳۵۷۰۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357055

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کمیته های بدوی و تجدید نظر حتی در ایامی که بسیاری از فعالیت ها تعطیل شدند، با تشکیل جلسات سعی کرده ایم زمان رسیدگی و اعلام نظر درخواست ها را کاهش دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدجواد حیدری معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در رابطه با این خبر افزود: با وجود شرایط کرونایی تاکنون 34 جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر بررسی و احراز مشاغل سخت و زیان آور در استان یزد تشکیل شده است.

وی ادامه داد: تعداد 1769 درخواست در کمیته بدوی و تجدیدنظر استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.

حیدری با اشاره به عملکرد کمیته بررسی مشاغل سخت و زیان‌آور در استان تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کمیته های بدوی و تجدید نظر حتی در ایامی که بسیاری از فعالیت ها تعطیل شدند، با تشکیل جلسات سعی کرده ایم زمان رسیدگی و اعلام نظر درخواست ها را کاهش دهیم.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مراجعین اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با شماره 2500 (021) تماس بگیرند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، وی گفت: با راه اندازی مرکز تماس 2500 در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم استانی هایی که در زمینه روابط کار (مشکلات کارگری و کارفرمایی)، بیمه بیکاری، طبقه بندی مشاغل، بازرسی کار و مشاغل سخت و زیان اور سوالی دارند از این طریق می توانند به پاسخ های خود دست پیدا کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها