موج
کدخبر : ۳۵۷۰۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357011

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان با اشاره به اینکه هرمزگان نخستین استان در کشور است که این خدمات الکترونیک در آن راه اندازی شده است، گفت: با راه اندازی این سامانه خدمات دهی به بهره برداران ۲۴ ساعته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هوشنگ ملایی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان، روز گذشته(۱۸ آذرماه) در آئین راه اندازی سامانه هوشمند خدمات تخصصی شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان، افزود: در این سامانه مردم بدون مراجعه حضوری می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این شرکت به آدرس Hrrw.ir از خدمات الکترونیک بهره مند می‌شوند، اضافه کرد: افزایش سرعت پاسخگویی، کاهش هزینه‌ها و کاهش رفت و آمد از مهمترین مزایای این سامانه است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان بیان کرد: ثبت درخواست، پیگیری پرونده و گردش کار، بارگذاری مدارک، امکان پرداخت اینترنتی، رسیدگی به شکایات و مشاهده وضعیت مالی از جمله خدمات میز خدمات الکترونیکی این شرکت است.

ملایی با اشاره به اینکه هرمزگان نخستین استان در کشور است که این خدمات الکترونیک در آن راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: با راه اندازی این سامانه خدمات دهی به بهره برداران ۲۴ ساعته می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان نیز بر اساس تکالیف قانونی و آسیب‌شناسی‌های انجام شده در سطح شرکت، ارائه تمام خدمات به صورت غیرحضوری را به عنوان استان پایلوت در دستور کار قرار داد.

این مقام مسئول عنوان کرد: اینگونه ساز و کار ارائه خدمات نمونه مناسبی است که برای تمام استان‌های کشور قابل اجرا است و می‌تواند الگوی مناسبی محسوب شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها