موج
کدخبر : ۳۵۶۸۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356818

مدیرکل راه و ترابری مازندران خبر داد:

مدیرکل راه و ترابری مازندران گفت: با اعمال محدودیت‌های کرونایی، تردد در جاده‌های مازندران در نیمه اول آذرماه ۳۰ درصد کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عباسعلی نجفی اظهار داشت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی، تردد در جاده‌های مازندران در نیمه اول آذرماه در مقایسه با مدت مشابه پارسال و همچنین ماه گذشته ۳۰ درصد کاهش داشت.

وی ادامه داد:این میزان از کاهش تردد‌ها در محور‌های مواصلاتی استان با استان‌های مجاور به بیش از ۵۰ درصد نیز رسیده است.

نجفی بیان داشت: بر اساس این محدودیت‌ها تردد وسایل نقلیه با توجه به شماره پلاک در سطح محور‌های شهرستان‌های دیگر و استان‌های دیگر ممنوع بوده و شامل جریمه می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران افزود: همچنین با توجه به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا پلاک وسایل نقلیه خاطی توسط دوربین‌های هوشمند پلاک خوان این اداره کل در سطح محور‌های استان مازندران ثبت شده و جهت بررسی و اعمال جرائم به پلیس راه کشور ارسال می شود.

 نجفی گفت: وسایل نقلیه‌ای که اقدام به دریافت مجوز تردد از استانداری و یا فرمانداری‌ها کرده اند از این قاعده مستثنی بوده و در پایان دوره محدودیت‌ها در صورتی که جریمه‌ای برای آن‌ها صادر شود می‌توانند با ارائه مجوز و مستندات به پلیس راهور ناجا نسبت به رفع جریمه اقدام کنند.

وی افزود: مجوز‌های صادره تنها برای پلاک آن وسیله نقلیه صادره شده و استفاده از آن توسط سایر وسایل نقلیه سبب اعمال جریمه ناشی از ثبت پلاک توسط سامانه‌های هوشمند خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها