موج
کدخبر : ۳۵۶۷۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356701

تبدیل تهدید کرونا به فرصت؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از استقرار کامل دولت الکترونیک در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری قرآن با اشاره به اجرای برنامه پیشگیری از ویروس کرونا گفت: برای کاهش حداکثری مراجعه حضوری و خدمات دهی به ارباب رجوعان بصورت خدمات غیرحضوری ، عمده فعالیت‌های این اداره کل در حوزه های مختلف کاری بصورت کاملاً الکترونیکی انجام می‌شود.

وی افزود: این مهم با بستر سازی امن الکترونیکی و ارائه خدمات بصورت غیرحضوری به سرانجام رسیده است و هم اکنون در این برهه زمانی حساس شاهد تحولی در فرآیندهای اداری و خدمت‌رسانی به ارباب رجوعان در این اداره کل هستیم. بنحوی که توانستیم « از تهدید کرونا در بخش اداری، یک فرصت ایجاد نماییم».

این مقام مسئول  با بیان اینکه استقرار دولت الکترونیک از اهداف دولت تدبیر و امید بوده است گفت: در این اداره کل تمامی خدماتی که به شهروندان، پیمانکاران و مهندسین عضو نظام مهندسی ساختمان ارائه می‌شود در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان قسمتِ "میز خدمت الکترونیکی" به عنوان یک درگاه واحد تجمیع شده و در جهت افزایش رضایتمندی ارباب رجوعان به تمامی درخواست ها در کمترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به آن دسته از شهروندان گرامی که علیرغم فعال بودن میز خدمت الکترونیک این اداره کل، همچنان معتقد به مراجعه حضوری و انجام کارها به روال سنتی و دستی هستند گفت؛ در این سامانه خدماتی شامل: پیگیری مکاتبات اداری، درخواست خدمت، فرمهای نظرسنجی الکترونیکی، اطلاع رسانی فرایندهای سازمانی، طرح درخواست و شکایات، تکریم ارباب رجوع، شناسنامه خدمات، فرایندهای سازمانی، خدمات شهروندی به تفکیک، دسترسی آزاد به اطلاعات، گزارش شهروندی، طرح‌های توسعه و عمران شهری، تسهیلات بهسازی و نوسازی، سامانه شهراه، سامانه اطلاعات سوانح و حوادث حمل ونقل کشور و گزارش تخلفات ساختمانی و شهرسازی ارائه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها