موج
کدخبر : ۳۵۶۲۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356238

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام:

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: در اقدامی خداپسندانه و با مشارکت خیرین نیکوکار و فرهنگیان استان، از ابتدای سال تحصیلی جدید بیش از 221 گوشی هوشمند و تبلت به ارزش 7 میلیارد و 719 میلیون و 500 هزار ریال در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، رضا زینی‌وند مقدم افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید در شرایط کرونایی و مجازی شدن کلاس های درس،  بیش از هر زمان دیگر نیاز به گوشی های هوشمند و تبلت برای آموزش احساس می شد، در این میان بسیاری از دانش آموزان از بضاعت مالی مناسبی برخوردار نبوده و عملا از آموزش مجازی محروم شدند.

وی با اشاره به اینکه با همراهی و مشارکت خیرین استان و نیز همدلی فرهنگیان فرهیخته در اقدامی خداپسندانه با جمع آوری کمک های مؤمنانه اقدام به تهیه 221 گوشی هوشمند و تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم استان شد، اظهار داشت: در این بین، مدیران مدارس، دانش آموزان فاقد گوشی را معرفی نموده و از مبلغ جمع آوری شده، گوشی و تبلت بصورت رایگان در اختیار آنان قرار داده شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ابراز امیدواری کرد این همدلی و همراهی استمرار داشته باشد  تا شاهد روزی بود که هیچ دانش آموزی به خاطر نداشتن گوشی هوشمند از تحصیل جا نماند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها