موج
کدخبر : ۳۵۵۶۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355682

با آغاز محدودیت های کرونایی؛

مدیر مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان از ثبت بیش از یک میلیون تردد در جاده های استان کردستان پس از آغاز طرح محودیت های کرونایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، دانش زندی صبح امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های کردستان اظهار داشت: در این مدت و همزمان با آغاز طرح محدودیت‌های کرونایی و ممنوعیت تردد مسافران به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا در این استان یک میلیون و 68 هزار و 990 مورد تردد ثبت شد که به نسبت مدت مشابه سال گذشته از 39 درصد کاهش برخوردار است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: در هفته اول اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی و ممنوعیت تردد (اول تا هفتم آذر)، رفت و آمد خودروها در جاده‌های این استان 39 درصد کاهش یافت.

وی اضافه کرد: رفت و آمد وسایل نقلیه سنگین در این مدت 26 درصد ترددهای در جاده‌های استان را به خود اختصاص داد که شامل 210 هزار دستگاه بود البته در تردد این وسایل نیز به نسبت 235 هزار دستگاه مدت مشابه سال گذشته،  11 درصد کاهش داشته‌ایم.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان افزود: در این مدت به نسبت مدت مشابه سال گذشته آمار ورودی خودروها به کردستان با کاهش 38 درصدی به 166 هزار و مورد و خروجی از استان با 39 درصد کاهش به 170 هزار مورد رسید.

زندی یادآور شد: همچنین متوسط تردد در جاده‌های ارتباطی بین شهری این استان در هفته اول آذر سال گذشته 161 هزار دستگاه بود که امسال در همین ایام این آمار با 31 درصد کاهش به 111 هزار دستگاه رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها