موج
کدخبر : ۳۵۵۰۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355070

از ابتدای طرح ممنوعیت ترددها تاکنون صورت گرفت؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از جریمه شدن بیش از 1000 خودروی متخلف از ابتدای طرح ممنوعیت ترددها تاکنون در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی گفت: بیش از 1000 خودرو که مصوبات طرح را رعایت نکرده اند توسط دوربین های ثبت تخلفات و ماموران پلیس از ابتدای شروع طرح ممنوعیت ترددها در شهر اصفهان جریمه شده اند.

وی با بیان اینکه پلیس مصوبات ستاد مقابله با کرونا را اجرایی می کند ، افزود: از شروع طرح ممنوعیت خروج خودرو با پلاک بومی از شهر اصفهان و ورود خودرو با پلاک غیر بومی به این شهر بیش از یک هزار خودرو توسط دوربین های ثبت تخلفات رانندگی و ماموران پلیس جریمه شده اند.

محمدی توضیح داد: تردد وانت بار ، تاکسی و تاکسی های اینترنتی بعد از ساعت 9 شب بلامانع است و دیگر خودروهای شخصی مورد اعمال قانون قرار می گیرند.

 هر گونه تغییر و مخدوش کردن پلاک جرم است

این مقام انتظامی بیان داشت: همچنین مشاهده شده افرادی پلاک خودرو را که هویت خودرو است تغییر یا مخدوش می کنند که این عمل جرم است و افرادی که مرتکب آن شوند برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی می شوند.

رئیس پلیس راهور اصفهان بار دیگر از همکاری و تعامل مردمی فهیم اصفهان با پلیس تقدیر کرد و اظهار داشت: انشاءالله با رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و کاهش ترددها می توانیم زنجیره اتصال این بیماری را قطع و به حافظان سلامت کمک کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها