موج
کدخبر : ۳۵۴۷۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354759

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: مردم در اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند مدیریت کرونا نهایت همکاری را داشته‌اند و دستگاه‌های خدمات رسان نیز در این ایام وظیفه‌دارند که به مشکلات مردم توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست هماهنگی دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان برای اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند مدیریت کرونا اظهار داشت: باید انصافاً از مردم به دلیل رعایت این تعطیلی‌ها و محدودیت‌های مقابله با کرونا در کرمانشاه تقدیر و تشکر کنیم و البته مردم همواره، همکاری و همدلی خود را در اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها نشان می‌دهند.

وی بیان داشت: در حال حاضر که دو روز از اجرای طرح جامع هوشمند و هدفمند در مقابله با کرونا می‌گذرد مردم همکاری و همراهی خوبی داشتند.

استاندار کرمانشاه توجه به مباحث معیشتی مردم از سوی مسئولین را مورد تأکید قرارداد و گفت: با توجه به اینکه 80 درصد جمعیت استان در محدوده قرمز و همچنین 18 درصد جمعیت در محدوده شهرهای نارنجی قرار دارند لذا به‌نوعی 98 درصد از شهرهای استان تعطیل و یا نیمه تعطیل است و کسب‌وکار بسیاری از مردم تعطیل‌شده است بنابراین در این راستا ضرورت دارد که یک همدلی و وفاق بیشتری بین مسئولین و مردم به‌منظور توجه بیشتر به مسائل و مشکلات آنان صورت گیرد.

وی پایه اصلی اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها را مردم عنوان کرد و ادامه داد: مردم با رعایت پروتکل‌ها و تعطیلی کسب‌وکار خود به دنبال تحقق سلامت آحاد جامعه هستند لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه باید این نوع رفتار مردم را ارج نهند و در ایام کرونا به‌ویژه این تعطیلی‌ها به‌هیچ‌عنوان به دنبال گرفتن هزینه‌های مالیات، بیمه، آب، برق، گاز و تلفن از کسبه نباشند و با مردم همراهی بیشتری داشته باشند.

 

دستگاه‌های خدمات رسان جهت وفاق بیشتر با مردم برنامه‌های خود را دنبال کنند

مقام عالی استان بابیان اینکه برای اجرای بهتر طرح نیازمند وفاق و همدلی بیشتر از سوی مدیران هستیم، تصریح کرد: مردم با رعایت اجرای برنامه‌های محدودیت‌های هوشمند برای کاهش قطع زنجیره اتصال کرونا، همراهی خود را نشان دادند لذا دستگاه‌های خدمات رسان نیز وظیفه‌دارند که در جهت وفاق و همدلی بیشتر با مردم برنامه‌های خود را اجرایی نمایند.

بازوند از دستگاه‌های خدمات خواست که با توجه به تعطیلی‌ها اخطارهای پیامکی و کتبی را برای پرداخت هزینه‌ها صادر نکنند.

وی عبور از شرایط فعلی را نیازمند همدلی و همراهی بیشتر از سوی مسئولین و مدیران با مردم عنوان کرد.

پاسخگو بودن به مردم از وظیفه اصلی مدیران است

نماینده عالی دولت در استان همچنین با تأکید بر پاسخگو بودن مسئولین به مردم گفت: مدیران باید تلاش نمایند که مسئولین دفاتر آن‌ها پاسخ مناسبی به مردم و ارباب‌رجوع‌ها داشته باشند و شرایط را برای همدلی بیشتر در استان فراهم کنند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به اینکه جلسات استان کمتر شده است لذا خود مدیران وظیفه‌دارند که مردم بیشتری را ملاقات کنند و نسبت به رفع مشکلات و مسائل آن‌ها پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

وی تأکید کرد: همه باید تلاش کنند که در این شرایط به مردم پاسخ خوبی بدهند و اگر افرادی برای پیگیری کارهای خود با برخی از دستگاه‌های خدمات رسان تماس می‌گیرند باید فوراً نسبت به حل مشکل مردم که امکان دارد در راستای قطعی یا مشکل آب، برق، گاز و دیگر خدمات باشد اقدامات لازم را انجام دهند.

اجرائیات شهرداری حال دست‌فروشان را درک کند

بازوند همچنین با اشاره به کسب‌وکار برخی افراد از طریق دست‌فروشی اظهار داشت: این افراد برای کسب‌وکار و تأمین معیشت خود اقدام به دست‌فروشی می‌کنند و به دنبال تأمین زندگی خود از طریق دست‌فروشی هستند لذا اجرائیات شهرداری باید با این افراد رفتار خوب و قابل‌توجهی داشته باشد و نباید با این افراد به‌هیچ‌عنوان برخورد صورت گیرد.

وی در ادامه اجرای برنامه منع تردد از ساعت 9 شب را در راستای جلوگیری از برگزاری دورهمی‌ها عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه مشخص‌شده 51 درصد از شیوع کرونا از طریق دورهمی ها است لذا برنامه منع تردد از ساعت 9 شب تا 4 صبح به‌منظور جلوگیری از دورهمی ها در نظر گرفته‌شده و باید از همکاری و همراهی خوب راهنمایی و رانندگی با مردم تقدیر و تشکر کنیم و آنچه مشاهده‌شده رفتار خوب و مسالمت‌آمیز پلیس با مردم جهت اجرای بهتر طرح است.

استاندار کرمانشاه اجرای بهتر برنامه‌ها و حرکت به سمت کاهش فوتی‌ها و مبتلایان را درگرو همدلی و همراهی مسئولین با مردم عنوان کرد و گفت: دشمنان همواره به دنبال سوءاستفاده از تضاد و اختلاف بین مردم هستند لذا برای حذف این توطئه‌ها و برنامه‌ها باید تلاش کنیم که شرایط بهتر و مناسب‌تری برای مردم ایجاد شود و ما وظیفه‌داریم که در راستای حل مشکلات مردم نهایت اهتمام و تلاش خود را بکار گیریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها