موج
کدخبر : ۳۵۴۶۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354672

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین‌شهر در گفتگو موج:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین‌شهر گفت: سند تک برگی امامزاده قاسم (ع) به مساحت 120 هکتار به نام اوقاف صادر شد.

حجت‌الاسلام مهدی قربانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در خصوص دریافت اسناد جدید برای موقوفات شاهین شهر نیز گفت: در سال جاری 14 سند اخذ شده است که از این تعداد سه سند تبدیل دفترچه‌ای به تک برگی و 11 سند جدید شده است.

وی اضافه کرد: شاخص ترین سند تک برگی مربوط به امامزاده قاسم (ع) است که 120 هکتار مساحت دارد.

این مقام مسئول در خصوص اجرای عملیات عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار داشت: در حال حاضر رواق امامزاده شاه نعمت الله (ع) گز به مساحت یک هزار و 600 متر مربع در حال انجام است.

حجت‌الاسلام مهدی قربانی افزود: ارزش ریالی اجرای این پروژه یک میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه اجرای ایوان شرقی امامزاده سیده صالحه خاتون(س) نیز از دیگر طرح‌های عمرانی در دستور کار در این شهرستان است، تصریح کرد: مساحت این ایوان 200 متر و برای بهره برداری از آن 800 میلیون تومان هزینه شده است.

وی نصب گلدسته امامزاده روستای لوشاب را نیز از دیگر پروژه‌های عمرانی شهرستان شاهین شهر و میمه اعلام کرد و ادامه داد: این پروژه نیز با 60 میلیون تومان اعتبار اجرایی شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین‌شهر با بیان اینکه آئینه کاری و نقاشی داخل حرم امامزاده سید محمد باغمیران از دیگر طرح‌های عمرانی اجرا شده در سال جاری بوده است، اضافه کرد: این پروژه نیز با اعتبار 500 میلیون تومان اجرایی شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها