موج
کدخبر : ۳۵۳۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353834

سعید محمد عنوان کرد:

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: امروز نیز سه پروژه عمرانی بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی ، پروژه تقاطع شهری و چهارخطه کردن جاده اردبیل – سرچم کلنگ‌زنی شده و عملیات اجرایی آنها توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) شروع شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سفر به استان اردبیل  در جلسه‌ای با نمایندگان و استاندار اردبیل از آغاز سه پروژه عمرانی در این استان خبرداد و گفت:  امروز نیز سه پروژه عمرانی بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی ، پروژه تقاطع شهری و  چهارخطه کردن  جاده اردبیل – سرچم  کلنگ‌زنی شده و عملیات اجرایی آنها توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) شروع شد.

وی اضافه کرد: این قرارگاه سه پروژه زیربنایی چهار خطه کردن جاده گرمی –بیله سوار  ، راه ارتباطی اردبیل- مشگین شهر، راه آهن اردبیل- میانه و یک پروژه سرمایه‌گذاری در نیروگاه سیکل ترکیبی را  در استان اردبیل  در دست اجرا دارد.

راه‌اندازی تراموار در دست مطالعه است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بیان کرد: بحث راه‌اندازی تراموا هم از سوی نمایندگان مجلس در اردبیل پیگیری و در دست مطالعه است که در صورت به نتیجه رسیدن ، قرارگاه اجرای آن را برعهده خواهد گرفت.

محمد با بیان اینکه ماموریت اصلی این قرارگاه تلاش برای رفع محرومیت در کشور است، افزود: با وجود محقق نشدن مطالبات قرارگاه از بابت اجرای پروژه‌های عمرانی، همچنان عملیات اجرایی طرح‌ها بخوبی پیش رفته و تمامی پروژه‌های اجرایی در کشور فعال  است.

وی تاخیر در پرداخت مطالبات نهادهای عمومی و دولت به قرارگاه را یادآور شد و افزود: تحقق این مطالبات در صحن مجلس مطرح شده و امید است با پرداخت بموقع ،پروژه های عمرانی قرارگاه شتاب بگیرد.

محمد اضافه کرد: این قرارگاه هم‌اکنون بیش از ۳۰ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ استان را در دست اجرا دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها