موج
کدخبر : ۳۵۳۳۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353329

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم خبرداد؛

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم گفت: با بهره مندی از دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی، صندوق‌های صدقات خانگی در قم به صورت الکترونیکی تخلیه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمدرضا میره ای ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور و تداوم شیوع بیماری کرونا گفت: پرداخت صدقات به صورت الکترونیکی یکی از روش های موثر جلوگیری از حذف پول فیزیکی و در نتیجه شیوع و گسترش این بیماری است.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا تأثیر مستقیم بر کسب و کار مردم دارد افزود: امیدواریم کمک های مردم در مدت زمان باقیمانده تا پایان سال بیش از گذشته ادامه یابد.

میره ای بهره گیری از دستگاه های پوز اندرویدی در تخلیه صندوق های صدقات خانگی را یکی از اقدامات این معاونت برشمرد و تصریح کرد: این دستگاه ها در هفته های گذشته آزمایش شده اند و تلاش می کنیم با مشارکت و همکاری مشترکین، صندوق های صدقات خانگی، تا پایان ما جاری با استفاده از این سامانه تخلیه شود.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم افزایش اعتماد و اطمینان مشترکین و نیکوکاران به این نهاد را مزیت اصلی این دستگاه ها عنوان کرد و گفت: کاهش زمان تخلیه، اصلاح و بروزرسانی اطلاعات مشترکین، کاهش هزینه های اجرایی، جلوگیری از انتشار وشیوع بیماری کرونا، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی سریع به مشترکین، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی از ویژگی های دیگر این دستگاه های پوز اندرویدی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها