موج
کدخبر : ۳۵۳۲۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353200

با تصمیم ستاد مقابله با کرونا در استان یزد محدودیت های اصناف، آرایشگاه ها و سالن های ورزشی، گیم نت، کافی شاپ و اغذیه فروشان و فروشگاه های بزرگ و.. تمدید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، حسب مصوبات سی و هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا و با توجه به شرایط بحرانی ویروس کرونا در استان،  و تقدیر و سپاس از همراهی و همکاری کسبه محترم که با درک وضعیت بحرانی استان در رعایت پروتکل ها و پذیرش محدودیت ها سهم بسزایی در کاهش تردد سطح شهر و به تبع آن بهبود شاخص های ابتلا و آرامش روانی جامعه داشته اند بدینوسیله تمدید محدودیت های فعالیت کرونایی اصناف به شرح ذیل اعلام می گردد: همه صنوف و مشاغل و رسته های شغلی، به جز صنف نانوایان و لبنیات و سوپرمارکت از روز شنبه مورخ ۹۹/۸/۲۴ لغایت جمعه ۹۹/۸/۳۰ بمدت یکهفته فقط مجاز به فعالیت تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه می باشند و اتاق اصناف یزد و اتحادیه‌های صنفی موظف به نظارت جدی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول روز و تعطیلی مطلق پس از این ساعت هستند.

همچنین کلیه پاساژها ، مجتمع های تجاری، فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای تا ساعت ۱۵ و ۳۰ ‌دقیقه عصر مجاز به فعالیت می باشند و پس از آن کاملاً تعطیل هستند.

گفتنی است: کلیه رستوران ها، فست فودها، اغذیه فروشان و کافی شاپ ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تا ساعت ۱۵ و ۳۰ ‌دقیقه عصر، فقط بصورت بیرون بر مجاز به فعالیت میباشند و در شب به شرط بسته بودن درب و بدون مراجعه حضوری، صرفا امکان پذیرش سفارشات تلفنی وارسال با پیک و تحویل درب منزل خواهند داشت.

واحدهای صنفی نانوایی و ‌لبنیات و سوپرمارکت مجاز به فعالیت تا ساعت ۲۲ می باشند و مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به عهده اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی مربوطه خواهد بود.

 آرایشگاه های مردانه و زنانه،  بطور کامل تعطیل می باشند و کلیه سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی و گیم نتها، تالارها و باغ تالارها بطور کامل تعطیل خواهند بود.

نکته قابل توجه اینکه در صورت بی اعتنایی و عدم رعایت واحدهای صنفی مشمول تعطیلی، و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، واحد صنفی متخلف در مرحله اول سه روز، در مرحله دوم یک هفته با نصب بنر و در مرحله سوم ۲۰ روز با نصب بنر توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی پلمپ می گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها