موج
کدخبر : ۳۵۲۳۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352364

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری:

امام جمعه شهرستان سیریک در خطبه های نماز جمعه سیریک از مسئولان استانی خواست تا هرچه سریع تر مشکل آب شهرستان سیریک برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان تقوا را راه نجات انسان و جامعه است و نمونه بارز آن راه نجات در سایه تقوا را مرحوم شهید طهرانی مقدم دانست و گفت: شهید طهرانی مقدم دانشمندی پرهیزکار و پدر موشکی ایران و شهیدی ناشناخته است که با اتکاء به توان داخلی به صورت خودجوش اقدام به ساخت و ارتقاء صنعت موشکی ایران نمود و امروز شهید طهرانی مقدم برای همه سیاسیون و دانشمندان ما خط مشی و یک مکتب فکری و اجرایی است.

وی خاطرنشان کرد: شهید طهرانی مقدم اثبات کرد برای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی باید نگاه ما به درون و سرمایه های درونی باشد و علت عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی عدم وحدت حداکثری در دنیای اسلام است.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: مواضع اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد جنگ قره باغ صریح، روشن، قاطع و هوشمندانه و جامع است و در یک کلام موضع‌گیری رهبر انقلاب دارای عزت حکمت و مصلحت هم از نگاه شرعی و هم از نگاه انسانی است.

امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود حاکمیت هر دو کشور را به رسمیت شناخته و هم تجاوز و اشغالگری را محکوم کرده اند و هم بر حفظ جان ها تاکید کردند و  دولت فرانسه دولت وحشیگری است که ذات خود را نشان داد، نشان داد پیامبر ما زنده و پویا است همانطور که در زمان خود پیامبر نور پیامبر اکرم را نتوانستند خاموش کنند الان هم نمیتوانند.

حجت الاسلام و المسلمین سالاری افزود: انتخابات مسموم آمریکا در سیاست ما هیچ تغییری ایجاد نمی کند، سیاست های آمریکا مشخص است ولی برای ما فرق نداره چه بادین بیاید چه ترامپ سیاست ما همان مرگ بر آمریکا است.

وی در ادامه از وضعیت آب شرب مردم در شهرها و روستاهای شهرستان سیریک گلایه کرد و گفت: بیابان سیریک الان کربلا است مردم روستاهای سیریک تشنه آب اند و بعد از ۲۰ روز آب باز می شود مردم چطور در ۱۰ دقیقه آب بگیرند، بالا ترین منکر این است نگاه تفکیکی قابل قبول نیست که روستاهایی ۱۰ دقیقه آب داشته باشد و روستاهایی دو روز آبگیری کنند مسئولان استانی باید هر چه زودتر مشکلات آب شرب مردم شهرستان سیریک برطرف کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها