موج
کدخبر : ۳۵۱۳۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351328

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان از توزیع بیش از یکهزار کیلوگرم گوشت قرمز در بین نیازمندان کردستانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، کامل گلباغی پیش از ظهر امروز چهارشنبه درحاشیه مراسم  توزیع این گوشت‌های قربانی در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های استان اظهار داشت: طرح قربانی اول ماه به همت برنامه تلویزیونی سمت خدا و همکاری و مشارکت موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) و آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) انجام می‌شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از توزیع یک هزار و 800 کیلو گوشت قرمز در بین یک هزار و 200 خانواده نیازمندان استان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این طرح ابتدای هر ماه قمری  انجام می‌شود، اضافه کرد: گوشت‌های قربانی با مشارکت خیران بین‌ نیازمندان در سطح کشور توزیع می‌شود که در طرح قربانی ماه ربیع الاول هفت استان کشور از جمله کردستان مشمول بهره‌مندی از این طرح شدند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان با بیان اینکه  کمک‌های مومنانه به مناسبت هفته وحدت و همزمان با ماه مولود در استان توزیع می‌شود، افزود: بعد از اعلام موسسه حضرت خدیجه (س) زمینه شناسایی نیازمندان استان توسط ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان با همکاری موسسات خیریه آغاز شد و زمینه بهره مندی یک هزار و 200 خانواده از این کمک فراهم شد.

گلباغی با اشاره به سهم استان از طرح قربانی ماه ربیع الاول یادآور شد: در این طرح سهم استان کردستان یک هزار و 200 بسته گوشت قرمز قربانی شامل یک هزار و 800 کیلو به ارزش بیش از  2 میلیارد ریال است.

وی با بیان اینکه این گوشت‌ها امروز در سطح استان توزیع می‌شود، گفت: 15 کانون‌ فرهنگی هنری مساجد در شهرستان‌های دهگلان، کامیاران، دیواندره، سروآباد، مریوان و سنندج در توزیع این اقلام قربانی همکاری می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها