موج
کدخبر : ۳۵۱۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351148

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد:

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد، گفت: تهدید علیه بهداشت عمومی در کشور و لرستان جرم است اما، در حال حاضر، تصمیم‌گیری در شرایط کرونایی با ستاد مقابله با کرونا است.

داریوش شاهون‌وند دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، گفت: هرگونه تهدید علیه بهداشت عمومی جرم است و مجموعه دادستانی به عنوان مدعی‌العموم با متخلفان برخورد می‌کند.

شاهون‌وند، در پاسخ به این پرسش که مردم و جامعه رسانه‌ای استان از عدم رعایت نکات بهداشتی توسط برخی شهروندان و روستائیان، و نحوه مقابله‌ با کرونا در لرستان گلایه‌مند هستند، تصریح کرد: در شرایط فعلی و بر اساس قانون، تصمیم‌گیری در شرایط کرونایی، با ستاد استانی مقابله با کرونا است.

استانداری بر اجرای کامل مصوبات ستاد مقابله با کرونا نظارت کند

دادستان خرم‌آباد، افزود: در راستای حفاظت از حقوق عامه مردم، اینجانب مکاتبه‌ای هم با استاندار لرستان داشته‌ام تا نسبت به رفع نگرانی بهداشتی مردم اقدامات لازم صورت گیرد، چراکه استانداری باید بر اجرای صحیح مصوبات خود نظارت دقیق و کامل نیز داشته باشد.

او، تاکید کرد: دادستانی خرم‌آباد با هرگونه اقدامی که بهداشت عمومی را تهدید کند برخورد خواهد کرد و در صورت درخواست ستاد مقابله با کرونا در لرستان، اقدامات تامینی لازم صورت خواهد گرفت.

دادستانی خرم‌آباد، حافظ منافع عموم مردم است

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد، گفت: به هر روی دادستانی مرکز استان به عنوان مدعی العموم، حافظ منافع عامه مردم است و در این مسیر با احدی مماشات نخواهیم کرد، لذا به منظور رفع نگرانی‌های بهداشتی مردم اقداماتی صورت گرفته که در حال بررسی و پیگیری است و چنانچه اقدام قابل قبولی انجام نشود، با ورود میدانی به موضوع، ضمن برخورد با خاطیان، از اقدامات مشابه جلوگیری خواهیم کرد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها