موج
کدخبر : ۳۴۹۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349520

فرمانده انتظامی اردستان خبر داد:

فرمانده انتظامی اردستان گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش پلیس اردستان 11 باند سارقین شناسایی و دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده در نشست خبری هفته ناجا گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش پلیس اردستان 11 باند سارقین بومی و غیربومی شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: همچنین دستگیری سارقین در شهرستان اردستان 60 درصد نسبت به مدت مشابه افزایش داشته است.

وی ضمن اعلام روز شمار هفته ناجا ، گفت: برنامه های امسال با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ۲۷ مهر تا ۲ آبان در سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: در این هفته با هدف گسترش گفتمان امنیت و سلامت،تقویت احساس امنیت عمومی،آشناسازی هموطنان با پیشرفت ها و تحولات پلیس درعرصه های مختلف،گزارش مجموعه اقدامات و کارنامه یکساله پلیس در حوزه های مختلف عملکردی و تخصصی به اطلاع مردم شریف رسانده می شود.

فرمانده انتظامی اردستان با اشاره عملکرد پلیس اردستان در هفت ماه نخست سال جاری گفت: از ابتدای سال جاری دستگیری معتادین 2درصد و توقیف خودروهای حامل مخدر 50 درصد افزایش داشته است. همچنین کشفیات مواد مخدر و همچنین دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر تغییری نداشته است ولی توقیف خودروهای حامل مواد مخدر 50 درصد افزایش پیدا کرده است.

هاشمی زاده با بیان اینکه کشف سرقت 11 درصد و دستگیری سارق 54 درصد افزایش داشته است، گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش پلیس اردستان 11 باند سارقین بومی و غیربومی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی اردستان تصریح کرد: از ابتدای سال جاری 200 میلیون تومان از طریق فیشینگ و مهندسی اجتماعی از مردم در شهرستان کلاهبرداری و از حساب آنها برداشت شده است که با اقدامات پلیس 171 میلیون تومان به حساب مردم برگشت و در اختیار آنان قرار گرفته است.

pفرمانده انتظامی اردستان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها