موج
کدخبر : ۳۴۹۴۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349403

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای 32 بیمار جدید به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری شده‌اند که ۲۶ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی گفت: در حال حاضر در مجموع تعداد ۲۷۵ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد ۲۴۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت ودرمان هستند.

این مقام مسئول افزود: متاسفانه در شبانه روز گذشته 4 مورد فوتی در منطقه کاشان که چهار مرد ۳۲، ۸۰، ۸۴ و ۹۷ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

مروجی بیان داشت: تاکنون ۷۳ هزار و ۷۱۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین تا کنون چهار هزار و ۷۶۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۶۳ نفر از کل بیماران مبتلا به کوید 19 در منطقه کاشان در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها