موج
کدخبر : ۳۴۹۲۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349242

به دستور دادستان کرمانشاه:

شهرام کرمی با اشاره به گسترده‌تر شدن بیماری کرونا در کرمانشاه، گفت: متأسفانه علیرغم وجود چنین وضعیتی، شاهد شلوغی و تردد بسیار بالای شهروندان در آرامستان‌های استان و به‌ویژه در شهر کرمانشاه هستیم و به همین علت درب‌ها تا اطلاع ثانوی بسته می‌ماند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه دستور بسته شدن درب تمام آرامستان‌های کرمانشاه را به دلیل تشدید کرونا صادر کرد و ابراز داشت: با توجه به اینکه این شرایط می‌تواند افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا در کرمانشاه را به دنبال داشته باشد، از امروز (21 مهر) درب تمام آرامستان‌های کرمانشاه بسته خواهد بود.

کرمی با تأکید بر اینکه این دستورالعمل شامل آرامستان‌های همه شهرستان‌ها و حتی روستاهای استان کرمانشاه هم خواهد بود، خاطرنشان ساخت: فرمانداری‌ها و نیروی انتظامی وظیفه حسن نظارت بر اجرای این دستورالعمل را بر عهده خواهند داشت و در صورت کوتاهی به‌عنوان تخطی در مدیریت با آن‌ها برخورد می‌شود.

دادستان کرمانشاه یادآور شد: درصورتی‌که خانواده‌ای هم برگزاری مراسم تدفین دارند، برگزاری این مراسم تنها باید با حضور دو تا چهار نفر از صاحبان عزا انجام گیرد.

وی تأکید کرد: همچنین برگزاری هرگونه مراسم عزا در منازل هم ازآنجایی‌که تهدیدکننده سلامت شهروندان است، غیرقانونی بوده و با آن برخورد می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها