موج
کدخبر : ۳۴۸۹۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348938

علیرضا بصیری:

فرماندار خمینی شهر بیان کرد: مردم به حق همدلی خوبی با مسئولان جهت برگزاری مراسم اربعین امسال داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان ، علیرضا بصیری در جلسه شورای فرهنگ عمومی در خصوص مراسم اربعین امسال یادآور شد: به خاطر شرایط خاص کرونایی امسال اربعین شرایط پیاده روی اربعین در شهرستان وجود نداشت و به حق مردم این همدلی را با مسئوولان شهرستان انجام دادند؛ پیاده روی که حدود ده هزار نفر درآن شرکت داشتند و از نقاط مختلف و شهرهای استان نیز در این پیاده روی و همایش اربعین حضور داشتند.

وی اظهار کرد: به دلیل شرایط خاص کرونایی پیاده روی ده هزار نفری اربعین در شهرستان برگزار نگردید .

 این مقام مسئول افزود: هر پروژه ای که در شهرستان اجرایی می شود لازم است که پیوستهای فرهنگی آن نیز همراه پروژه به اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ارائه گردد.

فرماندار شهرستان از دغدغه های فرهنگی شهرستان سخن گفت و ادامه داد: شهرستان خمینی شهر ظرفیت های فرهنگی والایی دارد و باید از تمام این پتانسیل ها در پیشبرد اهداف شهروندی استفاده کرد.

وی شرایط کنونی را برای جوانان سخت برشمرد و افزود: توان مالی و اقتصادی خانواده ها کاسته شده و باید این فرهنگ سازی صورت پذیرد که آداب غیر ضروری از زندگی ها حذف شود که نیاز به همت همگانی و فرهنگ سازی وسیع دارد.

این مقام عالی شهرستان مهریه های سنگین را ضرر بزرگی برای زندگی ها دانست و ادامه داد: می توان با جایگزین کردن فرهنگ های صحیح،  اعمال غیر عرف را کمرنگ کرد و به مرور از میان مردم برداشت.

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: افرادی هستند که مغرضانه در شهر عمل می کنند و لازم است که برخوردهایی با این دسته افراد صورت پذیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها