موج
کدخبر : ۳۴۸۹۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348925

سرهنگ محمدباقر سلگی خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری اعضای دو باند توزیع مواد مخدر در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره بهدستگیری اعضای دو باند توزیع مواد مخدر در ملایر،‌ اعلام کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر صنعتی و سنتی، با انجام کار اطلاعاتی دقیق ماأوران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملایر از فعالیت دو باند تهیه و توزیع موادمخدر مطلع شدند.

سلگی افزود: مأموران در دو طرح ضربتی و غافلگیرانه پنج نفر از اعضای این دو باند را شناسایی و دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنها ۵۴۵ گرم موادمخدر شیشه، ۶۵۰ گرم تریاک و ۳۵ گرم شیره تریاک کشف و ۳ دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی ملایر در پایان با اشاره به اینکه هر پنج متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، با تقدیر از دستگاه قضایی به سبب حمایت های مجدانه در برخورد با این بلای خانمانسوز، خاطرنشان کرد: مبارزه با موادمخدر از اولویت های ناجا است و برخورد قاطعانه و فراگیر با باندهای تهیه و توزیع موادمخدر در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از ازدحام جمعیت در دفاتر تعویض پلاک پلیس راهور، تعویض پلاک در این مراکز زوج و فرد شد.

سرهنگ محمدباقر سلگی با بیان اینکه این تصمیم با توجه به گسترش و شیوع بیماری کرونا گرفته شده است، تصریح کرد: خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها زوج باشد، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها فرد باشد باید در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه به دفاتر تعوض پلاک مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها