موج
کدخبر : ۳۴۸۶۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348668

فرماندار قشم اظهار داشت؛

فرماندار شهرستان قشم گفت:امروز توان دفاعی نیروی دریایی سپاه به عنوان مرزداران آبی کشور در کنار سایر مدافعان نظامی، دشمن را دچار درماندگی و از حمله نظامی به ایران هراسان کرده است.

فرماندار شهرستان قشم به مناسبت روز نیروی دریایی سپاه با حضور در جمع تلاشگران ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار قشم، اظهارداشت: قدرت نیروی دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از تنگه استراتژیک هرمز، جهانیان را شگفت زده کرده است.

علیرضا نصری  ادامه داد: اقتدار بی مثال نیروی دریایی با برگزاری مانورهای عظیمی که در کنار ناوهای متجاوز آمریکایی در نزدیکی مرزهای آبی کشورمان و در محدوده آب‌های بین‌المللی انجام می‌دهد، عامل مهم و بازدارنده از تفکر ورود بیگانگان به آب‌های سرزمین ایران است.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، دانشمندان جوان و متعهد کشورمان در قامت ارادتمندان به ولایت توانسته‌اند ایران را در بُعد نظامی به یک قدرت مثال زدنی تبدیل کنند.

وی یاد و خاطره تمام شهیدان دوران انقلاب به ویژه دریادلان نیروی دریایی سپاه را گرامی داشت و افزود: توان رزمی و دفاعی نیروی دریایی سپاه نقطه اطمینان مرزداران آبی کشورمان است.

فرماندار شهرستان قشم گفت: تقویت قدرت دفاعی یکی از مهم ترین تدابیر پذیرفته شده حکومتی در دنیا و منطبق با دستور صریح دینی است.

علیرضا نصری در بازدید از  ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار شهرستان افزود: امروز توان دفاعی نیروی دریایی سپاه به عنوان مرزداران آبی کشور در کنار سایر مدافعان نظامی، دشمن را دچار درماندگی و از حمله نظامی به ایران هراسان کرده است.

نصری تاکید کرد: مقاومت مردم و همبستگی ملی که در مقابله به تهاجم بیرحمانه اقتصادی دشمن، شکل گرفته در آینده نزدیک، آنان را به عقب نشینی ذلت بار می کشاند و وعده صادق رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیروزی نهایی محقق خواهد شد.

رئیس شورای تامین شهرستان قشم خطاب به فرمانده و اعضا ناوتیپ ۱۱۲ ذوالفقار ، توان تجهیزاتی و تدابیر بکار برده شده در تقویت بنیه دفاعی آنان را یکی از  نقاط اطمینان شهرستان و موجب اقتدار و عزت بر شمرد.

او با یادآوری جایگاه استراتژیک شهرستان قشم در پاسداری از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: یکی از مولفه های مهم امنیت ملی افزایش توان دفاعی و شادابی نیروی دریایی ذکر و فعالیت های فرهنگی، مذهبی و مساعدت های عام المنفعه ناوتیپ را در کنار آمادگی رزمی جسمی برای تقویت روحی و توسعه پیوندهای اجتماعی ضروری عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها