موج
کدخبر : ۳۴۸۱۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348163

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند از تمدید محدودیت‌های 19 گانه کرونایی در کرمانشاه خبر داد و گفت: اقدامات سخت گیرانه تری در دستور کار داریم و با افراد، صنوف، ادارات و .... که بخواهند از این قوانین سرپیچی کنند، به‌شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد کرونا استان کرمانشاه از تمدید محدودیت‌های 19 گانه کرونا در کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: با توجه به سیر صعودی مبتلایان و فوتی‌های کرونا در استان کرمانشاه و بالا رفتن نگران‌کننده آمار بستری‌ها و فوتی‌های کرونا در استان از امروز محدودیت‌های 19 گانه کرونایی در کرمانشاه اعمال خواهد شد.

وی بابیان این مطلب که در حال حاضر 488 نفر در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر استفاده از ماسک در کشور 61 درصد است که این میزان در استان بسیار کمتر و حدود 54 درصد است و این امر می‌طلبد مردم حساسیت بیشتری در این زمینه داشته باشند.

بازوند با تأکید بر اینکه طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، اربعین امسال هیچ‌گونه مراسم ازجمله راهپیمایی، تجمع و ... برگزار نخواهد شد، افزود: مرزهای استان کرمانشاه کاملاً بسته است و هیچ‌گونه تردد برای بحث اربعین نداریم و مردم بدانند که در مرزهای استان هیچ ترددی صورت نمی‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    شنیدن کی بود مانند دیدن فعلأ که اجساد کرنایی در کوچه و خیابان دیده نشده یعنی روز حداقل پنجاه هزار فوتی می‌باید می‌داشتی به اون تعریف هایت.پاییزهم آمد اما برگ درخت ها هنوز اون بالاست دروغ گو

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها