موج
کدخبر : ۳۴۸۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348121

ابوالفضل طیبی مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش از آزاد سازی بیش از ٣٨٠ هزارمترمربع از سواحل کیش، با حمایت غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش جهت بهره برداری عموم مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در بازدیدی که با خبرنگاران از طرح آزاد سازی سواحل کیش داشت با بیان اینکه این طرح اقدام ماندگار این روزها و حق امروز مردم و نسل فردای کیش زیباست گفت: سواحل عرصه بهره برداری عموم مردم است و براساس قوانین حریم دریا باید در اختیار همه باشد لذا طرح آزاد سازی بخش هایی از سواحل کیش که از دسترس مردم خارج شده بود با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش توسط شرکت عمران، آب و خدمات جزیره انجام شد.

طیبی افزود: با اجرای این طرح پس از دو دهه بخش هایی از ساحل که در مجاورت برخی پروژه ها قابل دسترسی عموم نبود بازگشایی شد تا با انجام طرح های گردشگری، تفریحی و خدماتی همه مردم از این جاذبه ها وامکانات بهره مند شوند.

وی ضمن تقدیر از حمایت های غلامحسین مظفری در اجرای این طرح اظهار داشت : ٣٨٨ هزار مترمربع از سواحل کیش تاکنون آزادسازی شده است که شامل حدفاصل انتهای پارک مرجان و روبروی برجهای دو قلو ، حد فاصل میدان نیلوفر تا میدان دلفین ( پشت پارک دلفین) و اراضی ساحلی محدوده کرانه و مجموعه دامون است.

گفتنی است طرح آزاد سازی سواحل در جزیره کیش همچنان در حال پیگیری است.

با آزاد سازی این سواحل، ضمن ایجاد پارک های ساحلی، براساس قوانین در محدوده مجاز ساحلی در مجاورت این بخش ها با احداث فضاهای گردشگری و خدماتی و ایجاد امکان فعالیت بخش خصوصی می‌توانیم به توسعه گردشگری، اشتغال زایی و رونق اقتصادی کیش کمک کنیم. درحقیقت آزاد سازی سواحل کیش حق همه مردم برای بهره برداری و هدیه این دوره به آیندگان و فرزندان این جزیره است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها