موج
کدخبر : ۳۴۸۰۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348070

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: توسعه زیرساخت ها و تعاملات با کشورهای عضو اوراسیا و منطقه منجر به توسعه صادرات و رونق اقتصادی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری بابلسر اظهار داشت: با توجه به علاقه‌ای که دکتر قالیباف به استان مازندران دارد با انتقال صحیح موارد به ایشان امیدواریم شاهد رفع موانع در منطقه باشیم.

وی ادامه داد: علیرغم محدودیت‌هایی که وجود دارد توانستیم با توسعه زیرساخت‌های بنادر و تعاملات با کشورهای اوراسیا و منطقه سی آی اس گام مؤثری برداریم که زمینه توسعه صادرات و رونق اقتصاد را به همراه دارد.

حسین زادگان تاکید کرد:  تنها استان ساحلی که منطقه آزاد ندارد، مازندران است و باید هدفگذاری مناسبی برای بهره گیری از تمام ظرفیت‌های مغفول مانده استان صورت گیرد.

استاندار مازندران با عنوان اینکه درحال تجربه شرایط سختی هستیم، اشاره کرد: نقد منصفانه را پذیرا و بی انصافی را نمی‌پذیریم زیرا اعتبارات امروز ما قابل قیاس با اعتبارات ۱۰ سال گذشته نیست و با این حال در چنین شرایطی ما کار می‌کنیم.

حسین زادگان خاطرنشان کرد: بیشتر از اختیاراتمان در مقابله با کرونا ورود و سعی کردیم با خسارت کم با کرونا مقابله کنیم و باید با کمک یکدیگر منطقی و معمول در جهت پیشگیری و مقابله با کرونا قدم برداریم و نمی‌شود بر اساس جریانات فضای مجازی راه‌های مواصلاتی استان را ببندیم و بازگشایی کنیم.

وی در اخر بیان کرد: بیش از ۱۴۰ نقطه برای ایجاد اسکله تفریحی و گردشگری در مازندران طراحی و بیش از ۷۰ مجوز صادر و در مجموع ۸۵ درصد از سواحل مازندران آزادسازی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها