موج
کدخبر : ۳۴۷۸۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347876

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: باید به جوانان فرصت داد و در این برهه که با ویروس کرونا درگیر هستیم باید از ایده های جوانان در این حوزه حمایت شود تا بتوانیم این موضوع را در همه ی عرصه ها کنترل کنیم .

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در مراسم تجلیل از منتخبین و عوامل برگزاری رویداد مسئله پردازی کرونا و پسا کرونا گفت: باید به جوانان فرصت داد و در این برهه که با ویروس کرونا درگیر هستیم باید از ایده های جوانان در این حوزه حمایت شود تا بتوانیم این موضوع را در همه ی عرصه ها کنترل کنیم .

وی افزود: جامعه ما به جوانان خلاق و کار آفرین نیاز دارد و این جوانان هستند که می توانند برای پیشرفت جامعه کمک کنند و جوانان ما باید در تمام حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی در جامعه پیش قدم باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: بحث کار آفرینی یک موضوع گسترده است و کل جوانان ما باید به کمک دولت بیایند و دست در دست دولت به حل این موضوع اساسی کمک کنند.

انوشیروانی گفت: خلاقیت و پیش رو بودن و ریسک پذیری از مقوله های مهم حوزه کار افرینی است و جوانان نشان دادند که می توانند در این موضوع و نیز حوزه اشتغال جوانان در جامعه ایده پردازی بکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها