موج
کدخبر : ۳۴۷۷۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347754

اسلام باوقار مطرح کرد؛

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: از استاندار می‌خواهیم در پروژه های جدید استان در زمینهٔ جذب نیروهای بومی نظارت داشته باشد چرا که کار از نیروهای غیربومی به پیمانکاران غیربومی رسیده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسلام باوقار رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: کار از نیروهای غیربومی به پیمانکاران غیربومی رسیده و نگاه مدیران صنایع غرب شهر بندرعباس باید در این زمینه عوض شود، جوانان بسیاری با مدارک تخصصی کارشناسی ارشد بیکار هستند و به شهرداری مراجعه می‌کنند، چرا که در صنایع آن‌ها را تحویل نمی‌گیرند.

اسلام باوقار در ۱۹۴ امین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس، اظهار کرد: هرمزگان در حال تبدیل‌شدن به قطب اول فولاد کشور است و مسئولان کشوری ادعا می‌کنند ۹۸ درصد نیروهای این شرکت در هرمزگان بومی هستند از روحانیون معزز درخواست دارم این مسئله را پیگیری کنند تا از صحت این ادعا مطمئن شویم.

وی با تأکید بر اینکه اگر قرار است پروژه‌ای در هرمزگان اجرا شود باید برای مردم این استان اشغال ایجاد کند، افزود: کار از نیروهای غیربومی به پیمانکاران غیربومی رسیده و نگاه مدیران صنایع غرب شهر بندرعباس باید در این زمینه عوض شود، جوانان بسیاری با مدارک تخصصی کارشناسی ارشد بیکار هستند و به شهرداری مراجعه می‌کنند، چراکه در صنایع آن‌ها را تحویل نمی‌گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: از استاندار هرمزگان می‌خواهیم در آغاز پروژه پتروپالایشگاه استان در زمینهٔ جذب نیروهای بومی نظارت کافی را داشته باشد. هرمزگان تبدیل به پایگاهی برای سود اقتصادی مرکز نشینان شده است. دود و آلودگی صنایع را وارد استان کرده‌اند اما هیچ فعالیت مؤثری درزمینهٔ اشتغال، ورزش و فرهنگ انجام نمی‌دهند، از این ‌رو از روحانیون معزز نیز درخواست دارم در این زمینه مطالبه گری کنند و پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها