موج
کدخبر : ۳۴۶۵۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346576

فرهاد عرب خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا از صادر شدن 27 جلد سند مالکیت موقوفات شهرستان شهرضا به نام اوقاف از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

فرهاد عرب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون 27 جلد سند مالکیت موقوفات و مساجد شهرستان شهرضا دریافت و به رقبات اتصال داده شده است.

وی با اشاره به اسناد شاخص دریافت شده در این زمینه گفت: شش دانگ عرصه و اعیان فضای سبز و پارک امامزادگان محمد و ابراهیمزیارتگاه به مساحت هفت هزار و 791 متر مربع با ارزش ریالی 11 میلیارد و 700 میلیون ریال از جمله این اسناد بوده است.

این مقام مسئول دریافت سند شش دانگ عرصه و اعیان فضای سبز و پارک امامزاده عبدالرحیم بوان به مساحت یک هزار و 156 متر و 8 سانتی‌متر مربع را از دیگر اقدامات صورت گرفته در این زمینه اعلام کرد و ادامه داد: ارزش تقریبی این سند نیز یک میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.

عرب دریافت سند شش دانگ کتابخانه اسفرجان از موقوفه رجبعلی کفاش را نیز از دیگر دستاوردهای این اداره در سال جاری دانست و افزود: این موقوفه نیز دارای یک هزار و 92 متر مربع است که ارزش ریالی آـن یک میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا گفت: اقدامات مورد نیاز برای دریافت 15 سند مالکیت جدید نیز در دستور کار است که در مرحله برداشت نقاط شمیم و صدور سند مالکیت قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها