موج
کدخبر : ۳۴۶۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346227

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان بیان داشت: در تلاش هستیم تا با افزایش تعاملات با دولت مسیر رشد و توسعه شهراصفهان را ادامه دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا نصر در جمع مدیران رسانه های اصفهان با بیان اینکه در مباحث مالی، سال بسیار سختی در پیش داریم، گفت: به طور جدی به دنبال این هستیم تا با افزایش تعاملات با دولت بتوانیم از حداکثر ظرفیت های موجود استفاده کنیم تا بتوانیم مسیر رشد و توسعه شهر را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه در سال پایانی شورا به دنبال این هستیم تا به دور از هرگونه حاشیه سازی و غوغاسالاری با انگیزه بالاتر کار کنیم، اضافه کرد: مدیریت شهری در این سال به هیچ عنوان نباید به سمت سستی و رخوت گرایش پیدا کند. در جلسه شوراها و در جلسات فصلی مدیران به طور جدی از هر گونه رفتاری که کار خدمات رسانی به مردم را سست می کند جلوگیری می کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: پروژه های بزرگی که در شهر انجام می شود باید به سرانجام خوبی برسد و این را برای شورا به عنوان یک ماموریت تعیین کرده ایم. هم اکنون نیز همه پروژه ها فعال است و تلاش حداکثری صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه برنامه ششم پنج ساله شهرداری اصفهان چراغ راه پنج ساله آینده شهرداری است، گفت: این برنامه طی روزهای گذشته تحویل شورای شهر شده و قرار است در کمیسیون های مربوطه پس از بررسی و اعمال نظرات تصویب شود.

علیرضا نصر گفت: تدوین برنامه جامع شهر اصفهان که برنامه ای 10 ساله است از دیگر برنامه های شورا در مدت باقیمانده است، در این برنامه با گروه های مختلف مردم صحبت شده و طرح "یک شهر گفت و گو" راه اندازی شده است. تلاشمان در این برنامه این بود که مشارکت مردم در آن جدی تر از گذشته گرفته شود، امیدوارم تا پایان دوره پنجم این برنامه ارائه شود.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تنظیم بودجه 1400 شهرداری اصفهان، افزود: این بودجه از اول مهرماه در حوزه مدیریت و برنامه ریزی شهرداری اصفهان کلید می خورد و تا پایان دی ماه باید تحویل شورای شهر شود و شورا نیز لازم است برنامه متفاوتی را برای سال آینده بررسی و تنظیم و تا پایان بهمن ماه ارائه دهد.

شورای شهر اصفهان

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها