موج
کدخبر : ۳۴۵۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345935

تقدیر معاون وزیر از مجید سلحشور؛

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، دفتر امور روستایی و شوراهای هرمزگان را به عنوان رتبه‌ی برتر کشور معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اقدامات گسترده علی‌رغم وجود چالش‌های متعدد در حوزه‌ی روستاهای هرمزگان و ارتقای سیزده پله‌ای این اداره کل در شش ماهه‌ی دوم سال گذشته نسبت به شش ماهه‌ی نخست، سبب شد تا «مهدی جمالی نژاد» معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در نامه‌ای رسمی از اقدامات «مجید سلحشور» مدیرکل امور روستایی و شوراهای هرمزگان تقدیر به عمل آورد.

در متن این نامه که امضای جمالی نژاد را در خود دارد، آمده است:

جناب آقای مجید سلحشور

مدیرکل محترم امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان

سلام علیکم

به پاس همکاری و مساعی ارزشمند جنابعالی و در عرصه مدیریت روستایی به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لو یشکر الخالق» بدینوسیله از زحمات بی‌شائبه و تلاش‌های موثرتان قدردانی و از درگاه پروردگار موفقیت و سربلندی روزافزون شما را خواستاریم. ضمن سپاس از انتخاب شایسته جنابعالی و همکاران محترم آن دفتر به عنوان دفتر امور روستایی و شوراهای برتر در سنجش تعامل دفاتر امور روستایی و شوراهای سراسر کشور با معاونت امور دهیاری تبریک گفته و امیدواریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در تعاملی سازنده با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها شاهد پیشرفت روستاها در تمامی ابعاد توسعه پایدار باشیم.

گفتنی است بنا بر اعلام منابع خبری این نامه در شهریور ماه سال جاری به استانداری هرمزگان ارسال شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها