موج
کدخبر : ۳۴۵۱۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345123

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه ا جتماعی استان اصفهان:

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بیان کرد:شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان نقش به سزایی دارند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کامران کلانی در دیدار با منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن، راهکارهای تحقق بخشی به اهداف دولت در دستیابی به توسعه و توازن منطقه ای، رفع محرومیت و توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی مردم در سطح استان را بررسی و نظرات خود را بیان کرد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این دیدار با تأکید بر مسئولیت پذیری اجتماعی شرکت ذوب آهن و استقبال از طرح تعیین شرکت ها و مجموعه های اقتصادی بزرگ استان به عنوان معین مناطق، آمادگی این شرکت را در پیشبرد اهداف توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان اعلام کرد.

کامران کلانی، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز با اشاره به برنامه ریزی استان براساس الگوی هم پیوندی ساختاری و کارکردی که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان طراحی و تدوین شده است، گفت:  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان طرحی مبنی بر تعیین شرکت ها و مجموعه های اقتصادی بزرگ استان به عنوان معین مناطق ارایه کرده است.

وی در خصوص نحوه اجرای  این طرح افزود: بر اساس این طرح ظرفیت سنجی و انجام برنامه ریزی های لازم متناسب و همگام با برنامه ها و اسناد فرادست استانی با جلب مشارکت های مردمی و جذب سرمایه گذاران در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به ویژه درون زایی، مردم باوری و عدالت محوری در هر منطقه بر عهده معین آن منطقه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها