موج
کدخبر : ۳۴۴۸۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344891

در قالب طرح شمیم حسینی؛

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس گفت: کمک مؤمنانه در قالب طرح " شمیم حسینی" از محل موقوفات این شهرستان در زاچ و داربست توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد کریمی،رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس اظهار  داشت:بیش از صد بسته معیشتی در قالب طرح شمیم حسینی میان نیازمندان آسیب دیده از کرونا و سیل اخیر در زاچ و داربست توزیع شد. 

کریمی با بیان اینکه بسته‌های معیشتی، آبرومندانه به دست اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و نیازمندان در قالب طرح شمیم حسینی در روستای زاچ و داربست رسید افزود: امسال با توجه به وضعیت پایدار بیماری کووید ۱۹ درکشور، و بر اساس دستورالعمل سازمان اوقاف و امورخیریه در قالب طرح «شمیم حسینی» از محل موقوفات با هدف اجرای نیّت‌ واقفان بسته‌های معیشتی تهیه و به نیازمندان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال می باشد، گفت: هر بسته معیشتی شامل برنج، عدس، مایع دستشویی، مایع ضدعفونی،روغن، سویا و قند است.

کریمی گفت: این روزها در این شرایط سخت عده‌ای از مردم با سختی زیاد معیشت خود را سپری می‌کنند و به لحاظ اقتصادی در تنگنا هستند به همین سبب رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در فرصتی برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه فراهم کرده تا در این روزهای سخت هم در کنار آنها باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها