موج
کدخبر : ۳۴۴۷۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344704

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال با تأکید بر رعایت اصل بی‌طرفی کارکنان دستگاه‌های اجرایی و مجریان در انتخابات گفت که امکانات بیت‌المال خرج تبلیغات انتخابات نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان اسلام آباد غرب که در فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: علیرغم شرایط کرونا و تنگناهای تحریمی، مردم پای نظام ایستاده و همراهی تقدیر آمیزی با تصمیمات ستاد ملی کرونا و کادر درمانی داشته‌اند.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با تأکید بر ضرورت تغییر شیوه مدیریت‌ها متناسب با توجه به ادامه‌دار بودن کرونا افزود: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی را نیز با تبعیت از پروتکل‌های بهداشتی بدون مشکل و باشکوه پشت سر می‌گذاریم.

وی ضرورت رعایت پروتکل‌ها در فرایند انتخابات را یادآور شد و گفت: از ستادهای انتخاباتی می‌خواهیم که سلامت جامعه را به‌عنوان اولویت لحاظ داشته و در رعایت پروتکل‌ها نقش‌آفرین باشند.

خوش‌اقبال تصریح کرد: توقع از کاندیداها به‌عنوان افرادی که قرار است در مسند قانون‌گذاری باشند رعایت پروتکل‌ها و سلامت جامعه و پایبندی به مصوبات ستاد کرونا است.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با تأکید بر تأمین نیازهای بهداشتی شعب اخذ رأی خاطرنشان کرد: آخرین اخبار حکایت از این دارد که وضعیت استان برای برگزاری انتخابات مطلوب است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تأکید بر مراقبت بیشتر از سلامت مردم افزود: جامعه به امید مسئولین در محافل و انتخابات مشارکت می‌کنند ازاین‌رو باید با رعایت پروتکل‌ها به مردم اطمینان خاطر داد.

خوش‌اقبال در اشاره به بازگشایی مدارس گفت: این اقدام بر اساس تصمیم و مصوبه ستاد ملی کرونا بوده البته پیش‌بینی‌های مطلوبی از سوی آموزش‌وپرورش صورت گرفته است.

وی از خانواده‌ها و خیران استان خواست که در بازگشایی مدارس و تأمین نیازهای بهداشتی کمک‌حال آموزش‌وپرورش باشند تا هیچ دانش‌آموزی به خاطر نداشتن امکانات از تحصیل محروم نماند.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه بابیان اینکه اسلام آباد غرب به‌عنوان دومین شهرستان استان دارای مردمان فهیم عالم و بافرهنگ است تأکید کرد: نگرانی در مورد اخباری که در مورد مباحث قومی و قبیله‌ای مطرح می‌شود نداریم چراکه مطمئنیم مردم این مسائل را مدیریت خواهند کرد.

خوش‌اقبال به کاندیداها توصیه کرد که شرایط و قوانین را رعایت کرده و پس از انتخابات رقابت‌ها را به رفاقت برای توسعه شهرستان و استان تبدیل کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بابیان اینکه مجریان مسئولیت برگزاری سالم انتخابات را بر عهده‌دارند تأکید کرد: به‌هیچ‌وجه کارکنان دستگاه‌ها حق دخالت له یا علیه کاندیدایی را ندارد و اگر مدیر یا کارکنانی از امکانات دستگاه‌ها برای تبلیغات بهره‌برداری کنند بشدت برخورد می‌کنیم.

خوش‌اقبال با ابراز امیدواری به حضور باشکوه مردم شهرستان اسلام آباد غرب در انتخابات تأکید کرد: امیدواریم که در انتخابات نیز تجربه‌های مثبت ماه رمضان و عزاداری‌های محرم با همراهی مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا تکرار شده و اطمینان داریم که حاشیه‌ای برای شهرستان و استان ایجاد نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها