موج
کدخبر : ۳۴۴۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344481

فرماندار شهرستان خمینی شهر:

فرماندار شهرستان خمینی شهر اطمینان داد:سلامت فرزندانشان تضمین شده است و والدین نگران سلامتی فرزندان خود نباشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی در مدرسه دخترانه سرمست خمینی شهر گفت: از اسفند سال گذشته با آغاز ویروس کرونا آموزش تغییر کرد و به فضای مجازی انتقال یافت و دانش آموزان از حضور معلمان بر سر کلاس محروم شدند.

وی فراموشی انسان از نعمت هایی که خداوند به او عطا کرده را تاسف بار خواند و افزود: سلامتی از نعمتهایی است که بشر از آن غافل است و اکنون بها و ارزش آن را به مراتب بیشتر درک می کند.

بصیری در ادامه اظهار کرد:  آموزش و سلامت دو مبحث بسیار مهم جامعه آموزشی و بهداشتی است و باتوجه به اینکه ماندگاری ویروس کرونا در کشور نامعلوم است باید زندگی را از دریچه جدیدی تجربه کنیم.

فرماندار شهرستان خمینی شهر با بیان این مطلب که 4 شهر از شهرهای استان شامل خمینی شهر، نجف آباد، فلاورجان و اصفهان،  وضعیت مطلوبی ندارند، اضافه کرد:  سال تحصیلی به صورت حضوری با یک هفته تاخیر در این شهرها آغاز می شود.

وی به خانواده ها اطمینان داد: سلامت فرزندانشان تضمین شده است و والدین نگران سلامتی فرزندان خود نباشند ؛  اداره آموزش و پرورش با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان  برنامه های خوبی برای سلامتی و رعایت موازین بهداشتی دانش آموزان شهرستان در نظر گرفته است و با اطمینان خاطر موازین بهداشتی از طریق شبکه بهداشت و درمان با سرکشی از مدارس صورت می پذیرد.

علیرضا بصیری با بیان این مطلب که شهدا حق زیادی بر گردن ما دارند ادامه داد: امسال چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

فرماندار شهرستان از تمامی شهدا به بزرگی یاد نمود و تشریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: با وجود اینکه نظام شهدای زیادی تقدیم اسلام نموده است به برکت خون شهدا نظام پایدارتر شد و ملت عظیم ایران در برابر تحریم ها و مشکلات سر خم نمی کند و همچنان استوار ایستاده و مسئولان وظیفه دارند در شرایط سخت کنونی اهداف بلند انقلاب را  دنبال کنند و برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

به گزارش موج؛ در روز بازگشایی مدارس نماینده مردم شهرستان خمینی شهر و فرماندار به صورت نمادین زنگ شروع سال تحصیلی را نواختند.

فرماندار خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها