موج
کدخبر : ۳۴۴۳۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344318

با رعایت شیوه نامه های بهداشتی؛

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هرمزگان گفت: نماز جمعه این هفته در همه شهرهای هرمزگان ،به جزء بستک، پارسیان، میناب و جاسک برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام آصف باصره رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هرمزگان، گفت:  نمازجمعه بندرعباس فردا به امامت حجت الاسلام برگزاری نماز جمعه در 9 شهرستان هرمزگانو المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس اقامه می شود.

ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس هم از مؤمنان نمازگزار خواسته است بمنظور پیشگیری از بیماری کرونا در خانه وضو بگیرند و ماسک ، مهر و سجاده شخصی به همراه داشته باشند.

براین اساس بانوان نیز از چادر نماز مخصوص خود استفاده کنند..صحن و شبستان مسجد جامع نیز به منظور پیشگیری از کرونا، قبل و بعد از برپایی نماز جمعه ضدعفونی می شود. .ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس از مؤمنان نمازگزار خواست فرزندان خردسال خود را به همراه نیاورند و افراد سالخورده نیز برای حفظ سلامتی خود از آمدن به مسجد جامع، در روز جمعه خودداری کنند.

نمازگزاران باید قبل و بعد از نماز، از مصافحه و دست دادن به یکدیگر خودداری کنند و در صورت مشاهده علائم بیماری از حضور در مسجد بپرهیزند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها