موج
کدخبر : ۳۴۳۳۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343340

همزمان با سومین روز از هفته دولت رقم خورد:

همزمان با سومین روز از هفته دولت چندین پروژه ها و طرح های عمرانی و سرمایه گذاری با حضور فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل ابراهیم امامی سرپرست فرمانداری پارس آباد گفت: پروژه آسفالت دو و نیم کیلومتری مسیر اجیرلو به ایران آباد را با اعتبار بیش از ۱۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی اظهارداشت : پست هوایی اجیرلو یکی از مجموع پروژه‌های اداره برق است که با اعتبار هفتاد میلیارد ریال در کل شهرستان مورد بهره برداری و افتتاح قرار می گیرد.

سرپرست فرمانداری پارس آباد تاکید کرد: تمامی راههای روستای شهرستان پارس آباد با تخصیص اعتبارات لازم و با همکاری و هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی بهسازی، تعریض و آسفالت خواهند شد.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد مغان همچنین با حضور در بخش اسلام آباد از طرحها و پروژه های بخش اسلام در دومین روز از هفته دولت پرده برداری کرد.

امامی از پرده برداری و افتتاح  ۹ طرح و پروژهای عمرانی ،خدماتی و کشاورزی در این بخش خبر داد و افزود : گاز رسانی به ناحیه صنعتی پارس آباد و گلخانه مغان، اجرای ۴ پروژه و طرح های برق رسانی به واحدهای صنعتی ، تولیدی و تقویت نیرو رسانی شهری و روستای،مقاوم سازی ۱۰ مسکن روستایی، برق رسانی به روستای حاج حسن و حاج اسلام،احداث پست برق جدید در روستای اوزون تپه سفلی و روستای محمدکندی،طرح سرمایه گذاری گلخانه ای بابایی،طرح سرمایه گذاری فری استال گاو شیری ۵۲۰ راسی کشت و صنعت مغان اشتغال برای ۳۰ نفر و طرح سرمایه گذاری تولید رب گوجه فرنگی کشت و صنعت مغان اشتغال برای ۶۰نفر جمعا با اعتبار بالغ بر ۸۷۰میلیارد ریال می باشد.

فرماندار شهرستان پارس آباد خاطر نشان کرد: طرح گلخانه هیدروپنیک شرکت نیک اختر آریا نیز با سرمایه گذاری ۱۲۰۰میلیارد ریال با اشتغالزایی ۲۵۰ نفری کلنگ زنی خواهد شد.

در ادامه فرماندار پارس آباد بهمراه معاونت برنامه ریزی و توسعه و بخشدار اسلام آبادو دیگر مسئولان دستگاههای اجرایی ضمن دیدار با خانواده معظم  شهدای هشت سال دفاع مقدس شهر اسلام آباد،در مزار شهدای این شهر با اهدای گل و نثار فاتحه به مقام والای شهدای دومین روز هفته دولت  ادی احترام کردند.

 

جمشید کریمی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها