موج
کدخبر : ۳۴۳۰۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343031

در کشور؛

وی افزود: در پنجمین دوره مسابقات قرآنی فرهنگیان مرحله کشوری نیز استان هرمزگان چهار نماینده در جمع برترین ها داشت که یک رتبه دومی و سه برگزیده کشوری را به خود اختصاص دادند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مهرانی با بیان اینکه برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت در مرحله کشور اعلام شده است، افزود: در مرحله کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانش آموزی، استان هرمزگان موفق به کسب رتبه چهار و و پنجم احکام و انشاء نماز و همچنین 8 برگزیده کشوری شد.

وی افزود: در پنجمین دوره مسابقات قرآنی فرهنگیان مرحله کشوری نیز استان هرمزگان چهار نماینده در جمع برترین ها داشت که یک رتبه دومی و سه برگزیده کشوری را به خود اختصاص دادند.

مهرانی ادامه داد: فاطمه نژادسبحانی از شهرستان میناب رتبه چهارم رشته احکام، سپهر رئیسی رتبه پنجم کشوری در رشته انشای نماز از ناحیه دوبندرعباس را بدست آورند و شمسا مهدوی حافظ ده جزء از ناحیه دو بندرعباس، آرین تاج الدینی حافظ کل قرآن کریم از پارسیان، مبینا محمودی از بندر خمیر در رشته ترتیل قرآن، کمیل قنبری از ناحیه یک بندرعباس در رشته نهج البلاغه، یاسین حسین عبداللهی در رشته حفظ از ناحیه دو بندرعباس، محمد صادق جاودان از ناحیه 2بندرعباس در رشته انشای نماز، مجید بهرامی از رودان در رشته احکام و علیرضا رحیمی از شهرستان میناب در رشته مداحی توانستند برگزیده کشوری شوند.

معاون پرورش و فرهنگی آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: در مسابقات فرهنگیان کشور نیز که به صورت همزمان با دانش آموزان برگزار می شد، عبدالله رکاب از پارسیان در رشته حفظ ده جزء توانست رتبه دوم کشور را ازآن خود کند.

مهرانی خاطر نشان ساخت: در دیگر بخشهای مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان، عباس احترامی در رشته نهج البلاغه، کبری درویشی حافظ ده جزء و بی بی شمسی میروکیلی دررشته قرائت توانستند برگزیده کشوری شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها