موج
کدخبر : ۳۴۲۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342658

استاندار هرمزگان از افتتاح 576 پروژه با اعتباری بالغ بر 52 هزار و 572 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت سال جاری در سراسر استان هرمزگان، خبر داد.

فریدون همتی در نشست خبری به مناسبت هفته دولت که به صورت ارتباط ویدئو کنفرانس با خبرنگاران برگزار شد، عنوان کرد: در هفته دولت سال جاری، تعداد 576 پروژه با اعتباری بالغ بر 52 هزار و 572 میلیارد ریال در سراسر استان هرمزگان، افتتاح می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین تعداد 20 پروژه در سطح استان با اعتبار بیش از چهار هزار و 397 میلیارد ریال آماده آغاز عملیات اجرایی در هفته دولت است.
استاندار هرمزگان افزود: در مجموع در هفته دولت سال جاری در هرمزگان تعداد 596 پروژه با اعتبار 56 هزار و 969 میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
همتی با اشاره به مهمترین پروژه هایی که در هفته دولت در هرمزگان افتتاح خواهند شد، تصریح کرد: طرح توسعه میدان نفتی هندیجان توسط مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل، بیمارستان شریعتی بندرعباس، مجتمع بنکداران بندرعباس، صنایع تبدیلی، فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی، طرح‌های پرورش میگو و باند دوم محور بندرلنگه به پارسیان از جمله این پروژه‌ها هستند.
وی گفت: در دولت تدبیر و امید تعداد هشت هزار و 897 پروژه با اعتباری بالغ بر 292 هزار و 779 میلیارد ریال در استان هرمزگان افتتاح شده است.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها