موج
کدخبر : ۳۴۲۵۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342574

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در ساعات بعد از ظهر و شب در مناطق دریایی شرق خلیج فارس (جزایر غربی استان) و تنگه هرمز با افزایش سرعت وزش باد شمال غربی دریا متلاطم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر و شب در مناطق دریایی شرق خلیج فارس (جزایر غربی استان) و تنگه هرمز با افزایش سرعت وزش باد شمال غربی دریا متلاطم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه توصیه می شود شناورهای سبک از ترددهای دریایی خودداری کنند، اضافه کرد: در ساعات صبح در مناطق ساحلی مه صبحگاهی و ابرناکی و در طول روز غبار محلی پیش بینی می شود.

عارفی گفت:طی  امروز و فردا علیرغم تضعیف نسبی سامانه مونسونی، در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد دور از انتظار نخواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:از امروز در اکثر نقاط استان افزایش 1تا 2 درجه ای دما مورد انتظار است.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در پایان اضافه کرد:  ازاواخر روز جمعه و اوایل هفته آینده با تقویت جریانات شرقی، در ساعات صبح در مناطق دریایی وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان، رگبار باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای باد پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها