موج
کدخبر : ۳۴۲۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342417

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: از روز پنجشنبه در اکثر نقاط استان افزایش 1تا 2 درجه ای دما مورد انتظار است.

یه گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در مناطق دریایی تنگه هرمز و دریای عمان افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی تا ساعات بعدازظهر سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد، لذا توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند، از ساعات بعدازظهر از میزان سرعت وزش باد کاسته خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:  در ساعات صبح در مناطق ساحلی وزش باد و افزایش ابر و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان به ویژه منطقه حاجی آباد، رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.

عارفی عنوان کرد: از روز پنجشنبه در اکثر نقاط استان افزایش 1تا 2 درجه ای دما مورد انتظار است.

عارفی  اضافه کرد: طی روزهای پنجشنبه و جمعه با تضعیف نسبی سامانه مونسونی، از میزان سرعت وزش بادهای جنوب شرقی و تلاطم دریا کاسته خواهد شد.

وی افزود: روز شنبه  با تقویت سامانه، در ساعات صبح در مناطق دریایی وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رگبار باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای باد پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها