موج
کدخبر : ۳۴۲۰۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342001

با ورود مدعی العموم؛

به دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان تیم ویژه ای از پلیس امنیت اقتصادی به منظور نظارت بر توزیع عادلانه بار در بنادر ، پایانه ها و گمرکات استان هرمزگان تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،ق مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با اشاره به برخی تخلفات صورت گرفته در روند توزیع بار میان رانندگان کامیون که منجر به شکایاتی در این حوزه شده بود از ورود مدعی العموم به موضوع با هدف احقاق حقوق عامه و جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان و تبعیض علیه آنها خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: با هدف نظارت بر توزیع عادلانه بار میان رانندگان  و برخورد با هرگونه تخلف و بارگیری غیرمجاز و خارج از نوبت، با دستور قضایی تیم ویژه ای از پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان تشکیل و در بنادر ، پایانه ها و گمرکات گزارشات را دریافت می کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین تأکید کرد: در صورت گزارش ضابطین قضایی مبنی بر هرگونه تخلف و بی توجهی به نوبت دهی از سوی رانندگان، متصدیان، مسئولان توزیع بار و شرکت های حمل و نقل ، یا دریافت مبالغ اضافی،  با متخلفان بر اساس موازین قانونی برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها