موج
کدخبر : ۳۴۱۴۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341405

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود با توجه به تاثیر بارش های مونسونی به ویژه در منطقه بشاگرد از تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در ساعات صبح تا ظهر در تنگه هرمز و سواحل دریای عمان افزایش سرعت باد جنوب شرقی و متلاطم شدن دریا و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.

عارفی عنوان کرد: توصیه می شود با توجه به تاثیر بارش های مونسونی به ویژه  در منطقه بشاگرد از تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در ادامه تشریح کرد: از لحاظ دمایی تغییرات قابل ملاحظه ای نخواهیم داشت، از روز جمعه در برخی نقاط استان افزایش 1 تا 2 درجه ای دما پیش بینی می شود.

عارفی در پایان اضافه کرد: صبح پنجشنبه کاهش سرعت بادهای جنوب شرقی در تنگه هرمز و دریای عمان/بعدازظهر پنجشنبه افزایش سرعت بادهای شمال غربی در جزایر غربی استان (کیش و لاوان ) و متلاطم شدن خلیج فارس، مورد انتظار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها