موج
کدخبر : ۳۴۰۶۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340601

مدیر روابط عمومی دادگستری استان یزد گفت: به مناسبت دهه امامت ولایت، نماهنگ دست عدالت با اجرای گروه سرود عاشقان ولایت در دادگستری کل استان تولید شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین عباس زاده مدیر روابط عمومی دادگستری یزد افزود: این اقدام در راستای رسالت فرهنگی دستگاه قضا صورت گرفت تا با اجرای پاتوقی گروه سرود، روح معنویت و طراوت در دادگستری دمیده شود.

وی تصریح کرد: فضای دستگاه قضایی به واسطه نوع کار فضایی خشک و بی روح است که باید در فرصت های مناسب با برنامه های فرهنگی، تازگی و طرافت و روح معنویت را به این محیط ارائه کرد.

این مقام مسئول، به مناسبت عید غدیر خم تمسک به مولای متقیان، حضرت علی علیه اسلام را در قالب اجرای سرود به فال نیک گرفت و گفت: سرود، از جمله برنامه های فرهنگی مورد تأیید و تأکید رهبر معظم انقلاب است که دادگستری نیز با میزبانی از یک گروه سرود شاخص در استان سعی کرد از ظرفیت هنری برای ایجاد شور شادی در کارکنان و ارباب رجوع دادگستری استفاده نماید.

وی، معنویت را حلقه گمشده زندگی ماشینی ذکر کرد و بیان داشت: امید است با اجرای سرود در دادگستری و بازنشر آن در رسانه ها و فضای مجازی، به برکت و عزت مولای متقیان، دلی نرم، گذشتی حاصل و رضایتی حاصل گردد.

عباس زاده در خصوص سرود اجرا شده نیز، اظهار داشت: کار تصویربرداری این نماهنگ در ساختمان شهید بهشتی دادگستری کل استان یزد و با تکیه بر ظرفیت های موجود از جوانان دغدغه مند حوزه هنر و انقلاب انجام گرفت.

وی تصریح کرد: نماهنگ دست عدالت در قالب اجرای پاتوقی گروه سرود عاشقان ولایت و به مدت 3 دقیقه تولید گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها